SZUKASZ KOBIETY,

KTÓRA ZAPŁACI TOBIE

ZA SEKS?

Zapoznaj się z naszą ofertą - zweryfikowane kontakty do sponsorek

Jesteśmy portalem pozyskującym sponsorki. Pracujemy jako pośrednik pomiędzy sponsorkami i mężczyznami, którzy szukają kobiet płacących za seks. Zapewniamy 100% dyskrecji. Nikt się nie dowie, że jesteś sponsorką lub mężczyzną, którego sponsoruje kobieta.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ 

CZY WIESZ DLACZEGO

WARTO SKORZYSTAĆ

Z NASZEJ OFERTY?

Współpracuje z nami ponad 1700 sponsorek z całej Polski. Udostępniamy Tobie ich dane kontaktowe w postaci numeru telefonu oraz adresu e-mail. Działamy już od blisko 8 lat.

 

Współpracujemy ze sponsorkami ze 103 największych miast w Polsce!

ZDECYDOWANE SPONSORKI

 

Wszystkie kobiety, które z nami współpracują są zdecydowane na układy sponsorowane z mężczyznami.

WYSOKIE ZAROBKI

 

Sponsorki płacą za każde spotkanie od 500 do 3000 zł. Każda ze sponsorek preferuje co najmniej 3 - 4 spotkania w miesiącu

ZADOWOLENI KLIENCI

 

1200 mężczyzn skorzystało do tej pory z naszej oferty. Mamy 100% zadowolonych klientów - każdy mężczyzna, który skorzystał z naszej oferty poznał sponsorkę.

GWARANCJA POZNANIA SPONSORKI

 

Jeśli okaże się, że żadna ze sponsorek nie będzie Tobą zainteresowana to otrzymasz zwrot pieniędzy. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

KONTAKTY

DO SPONSOREK

Możesz szukać sponsorki samodzielnie. Przebijać się przez dziesiątki portali ogłoszeniowych i zastanawiać się, czy sponsorka, z którą się kontaktujesz jest realna. Tylko po co?

Skorzystaj z naszej oferty i już dziś umów się ze sponsorką, która jest zdecydowana i dobrze Ci zapłaci.

Wiek sponsorek:

od 28 do 47 lat

Kontakty do sponsorek z województwa mazowieckiego

Miasta, z których są sponsorki:

Płock, Radom, Warszawa, Siedlce, Pruszków, Legionowo, Ostrołęka, Piaseczno, Otwock, Ciechanów

Kwoty, które oferują sponsorki za jednorazowe spotkanie:

od 1000 zł do 3000 zł

Ilość sponsorek, do których otrzymasz dane kontaktowe:

20

             KUP KONTAKTY

Cena: 149 zł

ZOBACZ WSZYSTKIE WOJEWÓDZTWA

DOŚWIADCZENIE

 

8 lat

POZYSKANYCH SPONSOREK

 

ponad 1700

O NAS

Skoro tu jesteś to oczywiste jest, że nie szukasz kobiety, która jedynie pójdzie z Tobą do łóżka na szybki numerek.
Szukasz sponsorki, czyli kobiety, która zapłaci Ci za seks.

Tym się właśnie zajmujemy - pozyskiwaniem sponsorek

Jesteśmy portalem pozyskującym sponsorki. Pracujemy jako pośrednik pomiędzy sponsorkami i mężczyznami, którzy szukają kobiet płacących za seks. Zapewniamy 100% dyskrecji. Nikt się nie dowie, że jesteś sponsorką lub mężczyzną, którego sponsoruje kobieta.

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

 

ponad 1200

ZASIĘG

 

cała Polska

ZOSTAŃ SPONSORKĄ

Chcesz zostać sponsorką? Pragniesz upojnych i romantycznych chwil u boku dyskretnego mężczyzny? Lubisz seks i w zamian za wspólnie spędzony czas jesteś gotowa hojnie wynagrodzić mężczyznę? A może potrzebujesz mężczyzny, który pójdzie z Tobą na kolację, do kina lub wyjedzie na egzotyczne wakacje? Spełnij swoje pragnienia i dołącz do nas już dziś - i poznaj mężczyzn, którzy chętnie poświęcą Ci czas.

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby przedstawić szczegóły współpracy.

E-mail*
Imię*
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KILKA OPINII MĘŻCZYZN, KTÓRZY SKORZYSTALI Z NASZEJ OFERTY

Jedyna, realna strona ze sponsorkami w Internecie. Co tu dużo pisać - po prostu POLECAM!

Polecam wszystkim! Co tu dużo pisać? Jak powiedziałem kolegom czym się zajmuję to się śmiali, a jak dostałem od sponsorki samochód za 250 000 zł to sami skorzystali z tej strony, aby poznać takie kobiety. Jestem mega zadowolony, najlepsza praca ever :D:D

Cześć! Cieszę się, że mogę podzielić się opinią na temat tego portalu. Już kilkukrotnie kupowałem kontakty do sponsorek, ale zawsze było tak samo - nigdy nie udawało mi się poznać sponsorki. Nie poddawałem się jednak, bo uważam, że to świetna "praca" dla faceta. Jak to pisze tutaj na stronie "przyjemne z pożytecznym". Aktualnie mam 4 stałe sponsorki, dzięki którym tygodniowo zarabiam średnio po 5 - 8 tys. zł, a dodatkowo kilka razy w roku wyjeżdżam z nimi na zagraniczne wakacje. Czy życie może być piękniejsze? Raczej nie... Oczywiście zdaje sobie sprawę, że to nie potrwa wiecznie, traktuję to bardziej jako sposób na dorobienie się. PANOWIE!!! POLECAM WSZYSTKIM TAKĄ FORMĘ ZARABIANIA!!!!!!!!!

Od kiedy zacząłem spotykać się ze sponsorkami to moje życie zmieniło się o 180 stopni. Na brak seksu nie mogę narzekać, a na brak gotówki tym bardziej. Z kobietami spotykam się średnio 2-3 razy w tygodniu, a za każde spotkanie otrzymuję od 800 do 1500 zł. Moja rada... jesteś facetem? Masz coś między nogami? Użyj tego, to się opłaca :D

Sponsorki szukałem już od kilku lat. Z czasem stwierdziłem nawet, że takie kobiety nie istnieją. Pewnego dnia zupełnie przypadkiem trafiłem na stronę poznaj-sponsorke.pl i pomyślałem, że spróbuję. 99 zł to nie dużo, więc kupiłem kontakty do sponsorek i od razu skontaktowałem się z pierwszą z nich. SZOK! Kobieta zaproponowała mi spotkanie tego samego dnia wieczorem. Było naprawdę super! Kobieta bardzo atrakcyjna i seksowna - spotkaliśmy się w jej domu. Szybka kawa, później zajebisty seks i w 2 godziny zarobiłem 3000 zł. Od tamtego dnia regularnie spotykam się ze sponsorkami i zarabiam od 15000 do nawet 35000 zł miesięcznie. Z całego serca dziękuje właścicielom strony poznaj-sponsorke.pl za to, że tak zmienili moje życie i stać mnie teraz praktycznie na wszystko. I oczywiście polecam wszystkim panom, którzy chcą połączyć przyjemne z pożytecznym :)

Krystian z Łodzi napisał:
Wojtek z Bydgoszczy napisał:
Marcin z Rybnika napisał:
Artur z Suwałk napisał:
Michał z Warszawy napisał:

Polityka Prywatności      Regulamin      Kontakt: biuro@poznaj-sponsorke.pl

© 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.